قوانین و مقررات
به شرایط استفاده از آپلود سنتر آکاآپ خوش آمدید. لطفا قوانین را کامل بخوانید
قبل از استفاده از خدمات این سایت، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.

اگر چنانچه هرگونه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید، لطفا از سایت ما استفاده نکنید.
آکاآپ سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می‌گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما - بدون اینکه به شما اطلاع داده شود - تغییر یابد، پس لازم است هر چند مدت یکبار قوانین سایت را مشاهده نمایید تا در صورت تغییر، از آن مطلع شوید.

این توافقنامه در برگیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و آکاآپ می باشد. با طی کردن مراحل ثبت نام، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می‌دارید.

آپلودسنتر آکاآپ، این حق را بر خود دانسته تا فایل‌های غیر مجاز را از سایت حذف کند، در زیر برخی از فایل‌های غیرمجاز قابل مشاهده می‌باشد:

*. فایل‌هایی که دارای قانون کپی رایت هستند.
*. فایل‌هایی که دارای محتوای غیر مجاز و غیر انسانی و یا غیراخلاقی است.
*. فایل‌هایی که به حریم خصوصی افراد تجاوز کند.
*. فایل‌هایی که به هر نحو در کشور ایران غیر مجاز می‌باشد.
*. فایل‌هایی که به هر نحو قوانین بین المللی را زیرپا بگذارد.
*. آپدیت کلیه آنتی ویروس‌ها که حق عضویت دارند.
*. فایل‌های مربوط به کلیه نرم افزارهای غیررایگان فارسی.
*. استفاده از فضای هاست برای نگهداری فایل‌های بکاپ.

در صورت آپلود هرگونه فایل غیرمجاز آکاآپ مختار است که حساب کاربر خاطی را با یا بدون اخطار حذف یا مسدود نماید.

لذا تمامی فایل‌هایی که مانع دسترسی سایر کاربران شوند و یا به هر نحوی امنیت سرورهای سایت را به خطر اندازند حذف خواهند گردید این حذف فایل در مواردی که کاربر با اطلاع قبلی اقدام به آپلود فایل‌های غیرمجاز نماید باعث غیرفعال شدن کامل اکانت خواهد شد.

در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل آکاآپ اعم از اعتصاب عمومی، آتش سوزی صاعقه ، حملات هکری، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و حوادث غیر مترقبه دیگر بطوری که انجام خدمات برای آکاآپ با مشکل مواجه و یا غیرممکن گردد، مسئولیتی متوجه آکاآپ نخواهد بود.

آکاآپ، یک سایت بین المللی و تابع قوانین بین المللی است لذا در صورت دریافت ابیوز یا اخطار کپی رایت از سمت مالکین فایل، مجبور به حذف فایل می باشد.

آکاآپ تمام کوشش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و فایل‌های کاربران بکار می‌بندد، اما کلیه کاربران موظفند از اطلاعات آپلودشده خود یک بکاپ نیز داشته باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیتی متوجه آکاآپ نخواهد بود.

آکاآپ این حق را دارد که به صلاحدید خودش تغییراتی در سایت بدهد و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت‌های سایت و یا همه سایت بطور موقت یا دائمی شود، بدون اینکه در این مورد به شما اطلاعی داده شود.

هرگونه سوء استفاده از امکانات سایت به هر نحو ممنوع می‌باشد و در صورت تشخیص، با کاربر متخلف با حذف اکانت و فایل‌ها برخورد می گردد و یا در صورت نیاز از طریق مراجع ذیصلاح قانونی اقدام خواهد شد.

آکاآپ قبل از هر چیز سعی در حفظ اطلاعات شخصی کارابران دارد، ولی این حق را دارد که به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد، آنها را نگهداری کند و یا حتی در اختیار مراجع قانونی قرار دهد. این در صورتی است که آکاآپ به موجب قانون و در موارد زیر مجبور به انجام این کار باشد:

۱) منابع حقوقی و قضایی برای این کار وجود داشته باشد.
۲) چنانچه از جانب اشخاص ثالث شکایتی علیه سایت ما شده باشد مبنی بر اینکه محتوای برخی فایل‌ها به آنها توهین کننده بوده است و در واقع به حقوق آنها تجاور شده باشد.
۳) چنانچه این درخواست از جانب خود شما کاربران باشد.
۴) برای حمایت از حقوق و امنیت کاربران سایت و در برخی موارد عموم مردم.

آپلودسنتر آکاآپ این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا بدون اطلاع رسانی قبلی شرایط و قوانین سرویس‌دهی را تغییر دهد، لذا اطلاع از قوانین سایت بر عهده کاربر می‌باشد.